Philips MT 27" 27B2N3500J - 2560x1440,IPS,120Hz,2xHDMI,DP,USBhub,Repro,Pivot
Značka: Philips
SKU: 1681316 EAN: 8721038002294
s DPH
Skladom (1 ks)
Rozlíšenie:2560x1440 (WQHD); Výbava:Reproduktory, VESA, Pivot, Nastaviteľná výška, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Antireflexní; Energetická trieda:D; Rozhranie:USB 3.2 Gen 1, Jack 3,5 mm výstup, HDMI, USB, DisplayPort
Popis produktu nie je k dispozícii.
Displej
Obnovovacia frekvencia 120 Hz
Uhlopriečka 27 "