TrueLife NannyCam S3 Smart - digitální video chůvička

TrueLife NannyCam S3 Smart – medvedí strážca, ktorému nič neunikne Strážiť svoj najväčší poklad teraz môžete vďaka chytrej pestúnke TrueLife NannyCam S3 Smart. Malá prenosná kamera sa ukrýva v silikónovom tele s dizajnom roztomilého medvedíka. V detskej izbe tak prirodzene a dokonale splynie s jeho ďalším vybavením. Pe... viac
56.24 € bez DPH
Na dotaz
67.49 €
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 778679
EAN: 8595724900047
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobca: TrueLife
Popis a parametre

TrueLife NannyCam S3 Smart - digitální video chůvička

TrueLife NannyCam S3 Smart – medvedí strážca, ktorému nič neunikne

Strážiť svoj najväčší poklad teraz môžete vďaka chytrej pestúnke TrueLife NannyCam S3 Smart. Malá prenosná kamera sa ukrýva v silikónovom tele s dizajnom roztomilého medvedíka. V detskej izbe tak prirodzene a dokonale splynie s jeho ďalším vybavením. Pestúnka navyše možno vďaka priloženému ohybnému držiaku uchytiť kamkoľvek a v noci vie poslúžiť aj ako lampička jemne osvetľujúca detské kráľovstvo. Pre lepšie zaspávanie prehrá dieťatku vybranú uspávanku alebo je možné využiť možnosť obojsmernej komunikácie, kedy ho v prípade potreby upokojíte vlastným hlasom. Medvedí strážca komunikuje prostredníctvom dobre zabezpečenej TrueLife Smart aplikácie, ktorú si kompletne v slovenčine stiahnete do vášho telefónu. Vo Full HD kvalite potom odkiaľkoľvek a vďaka nočnému videniu aj v tme vidíte všetko, čo sa v izbe dieťaťa deje. A pokojne nielen tam, k aplikácii pripojíte pohodlne až 16 kamier a neobmedzený počet užívateľov. Celá rodina tak pri šikovnom rozmiestnení kamier môže sledovať aj pokroky dieťaťa, či už sa hrá alebo robí prvé kroky. Z pestúnky je možné urobiť aj záznam či fotografiu a okamžite vás upozorní, či detekuje pohyb, zvuk alebo zmenu teploty v miestnosti.

TrueLife NannyCam S3 Smart – medvedí strážca, ktorému nič neunikne

V strehu cez deň aj v noci

Chytré pestúnke TrueLife NannyCam S3 Smart neunikne vôbec nič. Akonáhle jej senzor detekuje aj nepatrný pohyb, zvuk či významnejšiu zmenu teploty v miestnosti, zašle vám upozornenie prostredníctvom aplikácie. Kamera pestúnky má pozorovací uhol 100° a obraz prenáša v skvelej Full HD kvalite, takže veľmi dobre vidíte, čo sa v izbe deje. Môžete si zaobstarať a uložiť aj roztomilé fotografie či video. Vo chvíli, keď padne tma, aktivuje sa automaticky nočné videnie, aby ste mali dieťatko stále pod kontrolou.

V strehu cez deň aj v noci

Stráži pokojný spánok

Niekedy je dieťa nepokojné, preto pestúnka poskytuje možnosť, ako ho upokojiť, než k nemu dobehnete. Vlastným hlasom tak urobíte vďaka funkcii obojsmernej komunikácie, kedy dieťa nielen počujete, ale môžete naňho tiež hovoriť. Alebo mu pustite niektorú z nahraných uspávaniek. Pokojnejšiemu spánku prispieva aj možnosť premeny pestúnky na nočnú lampičku.

Stráži pokojný spánok

Medvedík na stráži

Pestúnka svojim unikátnym dizajnom dokonale doplní interiér detskej izby a nijako dieťa neruší. Kamera umiestnená v silikónovom tele tvare medvedíka úplne nenápadne drží nepretržite stráž. Pestúnku je možné postaviť alebo využiť priložený ohybný držiak, ktorý kamkoľvek prichytíte, napríklad na rám postieľky.

Medvedík na stráži

Aplikácia vládne všetkému

Už žiadne premýšľanie, kde ste nechali rodičovskú jednotku, prenos z pestúnky máte neustále pri sebe v telefóne. Iba si stiahnete aplikaci TrueLife Smart, ktorá je dostupná kompletne v slovenčine, spárujete svoj telefón s opatrovateľkou TrueLife NannyCam S3 Smart a je hotovo. Bezpečnosť prenášaných dát je dokonale zaistená päťvrstvovou bezpečnostnou technológiou s šifrovaním dát na vojenskej úrovni AES, takže jediní, kto dieťatko uvidí, ste vy a ľudia, s ktorými účet zdieľate. Týchto účastníkovi môže byť neobmedzený počet. K aplikácii je možné pripojiť až 16 kamier pre perfektný prehľad o všetkom.


TrueLife Smart aplikácie

Prostredníctvom QR kódu si pestúnku jednoducho spárujete so svojim mobilným telefónom a v aplikaci TrueLife Smart, ktorá je kompletne v slovenskom jazyku, nastavíte všetko potrebné. Účet navyše môžete zdieľať aj s ďalšími členmi domácnosti.

TrueLife Smart aplikácie

Neobmedzený dosah s aplikáciou

Samotná pestúnka potrebuje byť v dosahu Wi-Fi, ale obraz a zvuk už potom prijmete vďaka aplikácii kdekoľvek na svete.

Neobmedzený dosah s aplikáciou

Neobmedzený počet používateľov

Radosť z pokrokov dieťaťa môže mať celá rodina, stačí s nimi zdieľať účet v aplikácii.

Neobmedzený počet používateľov

Zabezpečené dáta

Aplikácia TrueLife Smart disponuje päťvrstvovou bezpečnostnou technológiou so šifrovaním dát na vojenskej úrovni AES, vaše dáta sú tak úplne v bezpečí pred hackermi.

Zabezpečené dáta

Jedinečný dizajn

Dizajn pestúnky je úplne unikátny, podoba medvedíka dokonale splynie s interiérom detskej izby. Kamera s pozorovacím uhlom 100 ° je vsadená do silikónového tela.

Jedinečný dizajn

Ohybný držiak

Balenie pestúnky obsahuje ohybný držiak umožňujúci jej uchytenie kamkoľvek.

Ohybný držiak

Full HD obraz

Obraz je z pestúnky do aplikácie prenášaný v perfektnej Full HD kvalite.

Full HD obraz

Automatické nočné videnie

Akonáhle padne tma, prepne sa pestúnka automaticky do režimu Nočné videnie a obraz sa premení na čiernobiely.

Automatické nočné videnie

Obojsmerná komunikácia

Pestúnka vám sprostredkuje nielen dianie v detskej izbe, ale vďaka obojsmernej komunikácii máte aj vy možnosť hovoriť na dieťa a treba ho vlastným hlasom upokojiť.

Obojsmerná komunikácia

Detekcia pohybu, zvuku a teploty

Akonáhle pestúnka zaznamená pohyb, zvuk či zmenu teploty v miestnosti, okamžite vás v aplikácii upozorní.

Detekcia pohybu, zvuku a teploty

Uspávanky

Uspávanky nahrané v pestúnke pomôžu upokojiť dieťatko k spánku.

Uspávanky

Nočná lampička

Deti nemajú rady tmu, preto je pestúnka vybavená funkciou nočnej lampičky, ktorá navodí príjemnú atmosféru.

Nočná lampička

Vytvorenie fotografií a videí

Pestúnka umožňuje vyhotovenie roztomilej fotografie či videa a ich uloženie v aplikácii, galérii telefónu alebo na SD kartu.

Vytvorenie fotografií a videí

Až 16 kamier

Ak chcete mať naozaj prehľad, k aplikácii TrueLife Smart môžete mať pripojených až 16 kamier.

Až 16 kamier

.

TrueLife NannyCam S3 Smart - digitální video chůvička

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
Naposledy navštívené
MP Comp., s.r.o.
Chalúpkova 158/74
022 01 Čadca
Slovenská republika
IČO: 46358935
IČ DPH (DIČ): SK2023344752
Ďalšie informácie
Textové stránky