TrueLife HairDryer D6 – Sila starostlivosti pre vaše vlasy Doprajte svojim vlasom to najlepšie – fén s ionizátorom TrueLife HairDryer D6 im poskytne profesionálnu starostlivosť v pohodlí vášho domova. Jeho superrýchly motor s technológiou TrueLife UltraFlow® sa pýši výkonom až 110 000 otáčok za minútu. Ionizátor s tech... viac
Bežná cena: 90.66  (-5%)
71.81 € bez DPH
Na dotaz
86.17 €
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 778704
EAN: 8595724900412
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobca: TrueLife
Popis a parametre

TrueLife HairDryer D6

TrueLife HairDryer D6 – Sila starostlivosti pre vaše vlasy

Doprajte svojim vlasom to najlepšie – fén s ionizátorom TrueLife HairDryer D6 im poskytne profesionálnu starostlivosť v pohodlí vášho domova. Jeho superrýchly motor s technológiou TrueLife UltraFlow® sa pýši výkonom až 110 000 otáčok za minútu. Ionizátor s technológiou TrueLife UltraIonic® generuje približne 200 miliónov záporných iónov, ktoré prispievajú k hladším a zdravším vlasom, pretože sušenie je šetrnejšie a rýchlejšie. Aktuálne zvolenú teplotu signalizuje farebný LED krúžok,pričom si môžete vybrať z 3 úrovní alebo režimov striedania studeného a horúceho vzduchu, ako aj z 2 rýchlostí sušenia. Dokonalý styling podporí aj magnetický koncentračný nadstavec, ktorý je súčasťou balenia. Už žiadne presušené a poškodené vlasy vďaka technológii TrueLife ConstantHeat®, ktorá počas sušenia udržuje stálu teplotu. Fén má veľmi tichý chod, bezpečnosť zaisťuje ochrana proti prehriatiu a údržby sa nemusíte obávať, pretože odnímateľný prachový filter sa dá ľahko odskrutkovať a vyčistiť.

TrueLife HairDryer D6 – Sila starostlivosti pre vaše vlasy

Silný a šetrný

TrueLife HairDryer D6 sa môže pochváliť vysoko výkonným motorom s technológiou TrueLife UltraFlow®, ktorá vysuší vlasy rýchlosťou až 110 000 otáčok za minútu, ale zároveň je veľmi šetrná. Ionizátor s technológiou TrueLife UltraIonic® generuje približne 200 miliónov záporných iónov, ktoré vlasom doprajú lesk, hebkosť a lepšiu výživu bez krepovania. Sušenie je tak rýchlejšie a stačí nižšia teplota, ktorej aktuálne nastavenie indikuje farebný LED krúžok okolo zrkadlovej plochy. Studený vzduch je označený zelenou farbou, teplý oranžovou, horúci červenou a striedavý žltou.

Silný a šetrný

Cielená starostlivosť na mieru

Fén je vybavený tlačidlom na jednoduché nastavenie požadovanej teploty, pričom môžete použiť režim studeného, teplého, horúceho alebo striedavého studeného a horúceho vzduchu. Podobne si môžete vybrať jednu z dvoch rýchlostí – normálnu alebo vysokú. Prístroj je vysoko výkonný, ale zároveň veľmi šetrný k vlasom a pokožke hlavy vďaka ionizátoru a technológii TrueLife ConstantHeat®, ktorá zabraňuje kolísaniu teploty, a tým prehriatiu alebo inému poškodeniu vlasov.

Cielená starostlivosť na mieru

Praktický a bezpečný

Súčasťou balenia je aj magnetický koncentračný nadstavec na cielené sušenie, fixáciu a styling. Vďaka magnetu sa ľahko inštaluje a rovnako jednoduchá je aj údržba fénu, pri ktorej stačí odskrutkovať prachový filter v spodnej časti prístroja a vyčistiť ho. V porovnaní s bežnými fénmi je až o 50 % tichší, a preto sa príjemnejšie používa. Pohodlné používanie zabezpečuje aj dostatočne dlhý prívodný kábel(1,8 m), ktorý umožňuje voľnosť pohybu. O bezpečnosť sa postará ochrana proti prehriatiu.

Praktický a bezpečný

Technológia TrueLife UltraFlow®

Fén pracuje rýchlosťou až 110 000 otáčok za minútu, takže vlasy suší veľmi rýchlo a vďaka modernej technológii aj šetrne.

Technológia TrueLife UltraFlow<sup>®</sup>

Farebný LED krúžok

Zrkadlová plocha je lemovaná farebným LED krúžkom, ktorý na prvý pohľad indikuje nastavenú teplotu. Zelená farba označuje studený vzduch, oranžová teplý vzduch, červená teplý vzduch a žltá aktivovanie striedania teplého a studeného vzduchu.

Farebný LED krúžok

Ionizátor s technológiou TrueLife UltraIonic®

Fén má integrovaný ionizátor, ktorý generuje približne 200 miliónov záporných iónov, čím zabraňuje krepovaniu vlasov, pôsobí na vlasy aj zvnútra a rýchlejšie ich vysušuje pri nižších teplotách aj pri stredne dlhých a dlhých vlasoch. Výsledkom je, že vlasy sú hladšie, lesklejšie a vyživené.

Ionizátor s technológiou TrueLife UltraIonic<sup>®</sup>

Nastavenie teploty a rýchlosti

Jediným tlačidlom jednoducho vyberte teplotu, pri ktorej chcete vlasy vysušiť. Môžete si vybrať medzi režimom studeného vzduchu, teplého vzduchu, horúceho vzduchu a striedaním studeného a horúceho vzduchu. Pri rýchlosti sušenia si môžete vybrať medzi vysokou a normálnou rýchlosťou.

Nastavenie teploty a rýchlosti

Magnetický nadstavec

Fén sa dodáva aj s praktickým koncentračným nadstavcom, ktorý môžete rýchlo a jednoducho nainštalovať pomocou magnetu. Umožňuje úpravu vlasov a cielené fénovanie a fixáciu bez narušenia účesu.

Magnetický nadstavec

Tichý chod

Fén je až o 50 % tichší ako jeho tradičné náprotivky, takže jeho používanie je oveľa príjemnejšie.

Tichý chod

Konštantná teplota

Už žiadne kolísanie teploty počas sušenia. Vďaka technológii TrueLife ConstantHeat® zostáva teplota počas sušenia rovnaká, čo chráni vlasy pred poškodením a prehriatím.

Konštantná teplota

Odnímateľný prachový filter

Žiadna zložitá údržba, stačí odskrutkovať prachový filter v spodnej časti fénu, vyčistiť ho a nasadiť späť.

Odnímateľný prachový filter

Ochrana proti prehriatiu

Ochrana proti prehriatiu zaisťuje bezpečné používanie fénu.

Ochrana proti prehriatiu

Komfortná dĺžka kábla

Kábel fénu s dĺžkou 1,8 m umožňuje bezproblémovú manipuláciu pri sušení vlasov.

Komfortná dĺžka kábla

.

TrueLife HairDryer D6

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
Naposledy navštívené
MP Comp., s.r.o.
Chalúpkova 158/74
022 01 Čadca
Slovenská republika
IČO: 46358935
IČ DPH (DIČ): SK2023344752
Ďalšie informácie
Textové stránky