Fén s ionizátorem, 40 milionů záporných iontů, motor s až 20 000 otáčkami za minutu, barevný LED kroužek, 4 teplotní varianty, 2 rychlosti, technologie TrueLife ConstantHeat®, magnetický nástavec, odnímatelný filtr, ochrana proti přehřátí..... viac
42.75 € bez DPH
Na dotaz
51.3 €
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 778703
EAN: 8595724900436
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobca: TrueLife
Popis a parametre

TrueLife HairDryer D3

TrueLife HairDryer D3 – Dostupný domáci kaderník

Starajte sa o svoje vlasy s profesionálnym prístrojom. Fén s ionizátorom TrueLife HairDryer D3 prináša kúsok kaderníckeho salónu priamo do vašej kúpeľne. Jeho motor s technológiou TrueLife UltraFlow® dosahuje výkon pôsobivých 20 000 otáčok za minútu. Ionizátor s technológiou TrueLife UltraIonic® vyžaruje približne 40 miliónov záporných iónov pre jemné a zdravé vlasy bez ohľadu na to, ktorú z 2 rýchlostí a 4 možných teplôt použijete. Aktuálne zvolená teplota je indikovaná farebným LED krúžkom okolo tlačidla. Technológia TrueLife ConstantHeat® zabraňuje kolísaniu teploty, čím poskytuje vašim vlasom ešte väčšiu ochranu. Balenie obsahuje aj magnetický koncentračný nástavec na cielený styling. Fén má veľmi tichý chod a vďaka ochrane proti prehriatiu je aj bezpečný. Odnímateľný prachový filter poteší ľahkou údržbou, pretože ho stačí odskrutkovať a vyčistiť. Samozrejmosťou je aj dostatočne dlhý kábel.

TrueLife HairDryer D3 – Dostupný domáci kaderník

Výkonný a starostlivý pomocník

Fén TrueLife D3 pracuje rýchlosťou až 20 000 otáčok za minútu vďaka výkonnému motoru s technológiou TrueLife UltraFlow® a o vaše vlasy sa postará ako profesionálny kaderník. Ku krásnym a zdravým vlasom prispieva aj ionizátor s technológiou TrueLife UltraIonic®, ktorý vyžaruje približne 40 miliónov záporných iónov pôsobiacich až do vnútra vlasov. Vlasy vďaka tomu vysušíte za kratší čas a pri nižšej teplote, ktorej aktuálne nastavenie indikuje farebný LED krúžok okolo tlačidla. Modrá farba označuje studený vzduch, zelená normálny, fialová teplý a červená horúci.

Výkonný a starostlivý pomocník

Fénovanie, ktoré chráni vlasy aj pokožku

Klasické fény zvyčajne vlasom príliš neprospievajú, fén TrueLife HairDryer D3 však funguje inak. Tento výkonný prístroj je vybavený pokročilou technológiou TrueLife UltraIonic®, ktorá rýchlo a šetrne vysuší aj polodlhé a dlhé vlasy. Technológia TrueLife ConstantHeat® zase udržiava konštantnú teplotu počas celého sušenia, aby sa zabránilo poškodeniu vlasov. Tie tak vyzerajú zdravšie, lesklejšie a jemnejšie bez ohľadu na to, ktorú zo 4 prednastavených teplôt použijete – studený, normálny, teplý alebo horúci vzduch. Na výber sú aj dva rýchlostné stupne, normálny alebo vysoký.

Fénovanie, ktoré chráni vlasy aj pokožku

Používateľský komfort

Nielen funkcie, ale aj bezpečnostné a používateľsky prívetivé vlastnosti robia tento fén nenahraditeľným. Súčasťou balenia je magnetický koncentračný nadstavec, ktorý umožňuje fénovať na konkrétne miesto pre dokonalý styling bez narušenia účesu. Manipulácia je jednoduchá a rýchla vďaka magnetu. Čistenie je podobne jednoduché – stačí odskrutkovať a vyčistiť prachový filter v hornej časti fénu. Fén má tichý chod,ktorý je až o 50 % tichší ako bežné modely a bezpečnejší vďaka ochrane proti prehriatiu. K pohodlnej manipulácii prispieva aj 1,8 m dlhý prívodný kábel.

Používateľský komfort

Motor s technológiou TrueLife UltraFlow®

Rýchlosť motora je až 20 000 otáčok za minútu, ale zároveň je sušenie veľmi šetrné k vašim vlasom.

Motor s technológiou TrueLife UltraFlow<sup>®</sup>

Farebný LED krúžok

Tlačidlo fénu je vybavené farebným LED krúžkom, ktorý zobrazuje aktuálne nastavenú teplotu. Studený vzduch označuje modrá farba, normálny vzduch zelená, teplý vzduch fialová a horúci vzduch červená farba.

Farebný LED krúžok

Ionizátor s technológiou TrueLife UltraIonic®

Ionizátor vyžaruje približne 40 miliónov záporných iónov, ktoré rýchlejšie odparujú vlhkosť z vlasov aj pri použití nižších teplôt, a to aj pri polodlhých a dlhých vlasoch. Vlasy sú zdravšie, vyživené, jemné a lesklé.

Ionizátor s technológiou TrueLife UltraIonic<sup>®</sup>

Štyri nastavenia teploty

Fén možno nastaviť na jednu zo štyroch teplôt vzduchu – studenú, normálnu, teplú a horúcu – pomocou jediného tlačidla.

Štyri nastavenia teploty

Dva rýchlostné stupne

Vyberte si, či chcete vlasy sušiť normálnou alebo vysokou rýchlosťou.

Dva rýchlostné stupne

Magnetický nadstavec

Fén sa dodáva s koncentračným nadstavcom, ktorý môžete rýchlo a jednoducho pripojiť vďaka magnetu. S jeho pomocou môžete vyfúkať a upraviť len konkrétne miesto bez toho, aby ste narušili účes, a vytvoriť tak styling podľa potreby.

Magnetický nadstavec

Tichý chod

Fén je tiež veľmi príjemný na používanie, pretože je až o 50 % tichší ako bežné fény.

Tichý chod

Funkcia konštantnej teploty

Vďaka technológii TrueLife ConstantHeat® fén dokáže udržiavať konštantnú teplotu počas celého sušenia. Keďže teplota nekolíše, vlasy a pokožka sú chránené pred poškodením, prehriatím alebo vysušením.

Funkcia konštantnej teploty

Odnímateľný prachový filter

Fén nevyžaduje špeciálnu starostlivosť, prachový filter, ktorý sa nachádza v hornej časti zariadenia, možno ľahko odskrutkovať a utrieť.

Odnímateľný prachový filter

Ochrana proti prehriatiu

Potrebnú bezpečnosť zaručuje bezpečnostný zámok, ktorý zabraňuje prehriatiu fénu.

Ochrana proti prehriatiu

.

TrueLife HairDryer D3

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
Naposledy navštívené
MP Comp., s.r.o.
Chalúpkova 158/74
022 01 Čadca
Slovenská republika
IČO: 46358935
IČ DPH (DIČ): SK2023344752
Ďalšie informácie
Textové stránky