Philips MT 27" 27B2U3601 - 2560x1440,IPS,120Hz,HDMI,DP,USBhub,USB-C,RJ45,Repro,Pivot
Značka: Philips
SKU: 1681315 EAN: 8721038002423
s DPH
Skladom (10 ks)
Rozlíšenie:2560x1440 (WQHD); Výbava:Reproduktory, VESA, Pivot, Nastaviteľná výška, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla, USB nabíjení; Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Antireflexní; Energetická trieda:D; Rozhranie:USB 3.2 Gen 1, Jack 3,5 mm výstup, HDMI, DisplayPort, USB Type-C
Popis produktu nie je k dispozícii.
Displej
Obnovovacia frekvencia 120 Hz
Uhlopriečka 27 "