Náhradná batériová kazeta APC č. 113, BX1400UI, BX1400U-FR
Značka: APC
SKU: 1000729 EAN: 731304260042
s DPH
Skladom (4 ks)
Príslušenstvo:Náhradné batérie
Batéria a doba prevádzky - Kapacita batérie (Ah): 7,0 - Napätie batérie (V): 24 - Počet batérií (ks): 2 - Typ batérie: bezúdržbová olovená uzavretá batéria so suspendovaným elektrolytom: bez úniku - Montáž batérie: samostatný stojan na batérie - Predpokladaná životnosť batérie (v rokoch) 3 - 5 - Počet batériových modulov: 1 Kompatibilné modely: - BX1400UI - BX1400U-FR Fyzikálne hodnoty - Čistá hmotnosť: 6.8 kg - Maximálna výška: 102.00 mm - Maximálna šírka: 133.00 mm - Maximálna hĺbka: 152.00 mm - Hmotnosť pri dodaní: 7.00 kg - Šírka pri dodaní: 210.00 mm - Výška pri dodaní: 140.00 mm - Hĺbka pri dodaní: 171.00 mm Informácie o výrobcovi: Stránka produktu .