ACER NTB Aspire Go Spin 14 (AGSP14-31PT-C2S7),N150,14"WUXGA,8GB,512GB SSD,Intel Graphics,W11H,Silver
Značka: Acer
SKU: 11294540 EAN: 4711474276025
s DPH
Skladom (50 ks)
Typ zariadenia:Notebook; Operačný systém:Windows 11 Home; Typ procesora:Intel® N100; Grafický čip:Intel® Graphics; Rozlíšenie:1920x1200; Formát obrazovky:16:10; Povrchová úprava displeja:Lesklý; Typ disku:SSD; Rozhranie:USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C; Výbava:Wi-Fi, BlueTooth, TouchPad, Dotykový displej, Web kamera
ACER NTB Aspire Go Spin 14 (AGSP14-31PT-C2S7) PN: NX.J3UEC.001 Procesor Výrobca procesora: Intel Model procesora: processor N150 Rýchlosť procesora: 3,6 GHz Počet jadier: 4 Zobrazenie a grafika Grafická karta: Intel Graphics Veľkosť obrazovky: 14" Technológia obrazovky displeja: IPS Typ displeja: Lesklý Dotykový displej: Áno Režim obrazovky: WUXGA Rozlíšenie obrazovky: 1920 x 1200 Pomer strán: 16:10 Pamäť Štandardná pamäť: 8 GB Technológia pamäte: LPDDR5 Úložisko Celková kapacita disku SSD: 512 GB Typ SSD: PCIe Gen3 NVMe SSD PM4 Siete a komunikácia Wifi 6 802.11AX: Áno Bluetooth 5.1: Áno Rozhranie/porty 2x USB Type-C port 2x USB 3.2 Gen 1 port 1x HDMI port 3,5mm Jack port Softvér Operačný systém: Windows 11 Home Výbava Kamera s 2Mic.: Áno Numerická klávesnica: Áno Čítačka odtlačkov prstov: Nie Čítačka pamäťových kariet: Nie Optická mechanika: Nie Podsvietenie klávesnice: Nie Touchpad: Áno Informácie o batérii Počet článkov: 3-článkov Chemické zloženie batérie: Lithium-iontová (Li-Ion) Energia batérie: 53Wh Popis napájania 65W USB Type-C AC Adaptér PCR50%_TCO9.0 Fyzické charakteristiky Farba: Pure Silver Rozmery: 319,8 (W) x 227,9 (D) x 22,3 (V) mm Hmotnosť (približná): 1,54 kg Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Procesor
Model procesora processor N150
Počet jadier 4
Rýchlosť 3,6 GHz
Výrobca procesora Intel
Grafika
Grafická karta Intel Graphics
Displej
Dotykový displej Áno
Pomer strán 16:10
Povrch displeja IPS
Režim obrazovky WUXGA
Rozlíšenie 1920 x 1200
Typ displeja Lesklý
Uhlopriečka 14 "