Slúchadlá Powerbeats Pro my582ee/a Black APPLE

Bezdrôtové slúchadlá Apple Powerbeats Pro Powerbeats Pro premení to, ako trénuješ. Sú to úplne bezdrôtové slúchadlá pre elitných športovcov, u ktorých sa ti nebudú pliesť žiadne drôty. Vďaka nastaviteľným háčikom a koncovkám do uší v niekoľkých veľkostiach ti budú slúchadlá sedieť ako uliate. Nehľadiac na to, ako veľmi... viac
299 € bez DPH
Na dotaz
358.8 €
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre

Slúchadlá Powerbeats Pro my582ee/a Black APPLE

Bezdrôtové slúchadlá Apple Powerbeats Pro
Powerbeats Pro premení to, ako trénuješ. Sú to úplne bezdrôtové slúchadlá pre elitných športovcov, u ktorých sa ti nebudú pliesť žiadne drôty. Vďaka nastaviteľným háčikom a koncovkám do uší v niekoľkých veľkostiach ti budú slúchadlá sedieť ako uliate. Nehľadiac na to, ako veľmi si pri tréningu dávaš do tela. Tieto ľahké slúchadlá počítajú s vrcholnými výkonmi a ich vylepšená odolnosť proti potu a vode ti pomôže dostať kondíciu na vyššiu úroveň. Každé slúchadlo vydrží hrať až 9 hodín, takže ťa muzika s dynamickým, vyváženým zvukom bude motivovať tak dlho, ako potrebuješ.
Spoznáš ich po zvuku
Pri navrhovaní bezdrôtových slúchadiel na najtvrdšie tréningy sme dali na skutočných športovcov. A ich prvoradou prioritou je zvuk. Powerbeats Pro hrajú dynamicky a pritom vyvážene. Ich kompletne prerobená akustická sústava reprodukuje zvuk verne, čitateľne a s väčším dynamickým rozsahom. Výborne ale môžu znieť len slúchadlá, čo bezchybne sedia. Preto sú navrhnuté s dôrazom na ergonomické pohodlie.
Hraj to na obe strany alebo na každú zvlášť
Či chceš počúvanie ovládať na ľavom, alebo pravom slúchadle, voľba je na tebe. Ovládať hlasitosť alebo preskakovať skladby môžeš na každom slúchadle, takže iPhone alebo iné zariadenie, z ktorého si hudbu púšťaš, nemusíš brať do ruky. Snímače automatického prehrávania a pozastavenie spoznajú, keď si slúchadlá dáš do uší. A vďaka podpore hlasového ovládania na najrôznejších kompatibilných zariadeniach sa pri tréningu nemusíš ničím rozptyľovať.
Jasná prevaha
Nekonečne dlhý tréning? Maratóny? Choď do toho! Každé slúchadlo vydrží hrať až 9 hodín, takže bez hudby určite nezostaneš. S nabíjacím puzdrom môžeš počúvať celkom viac ako 24 hodín. A keď ti dôjde šťava, päťminútovým nabíjaním v režime Fast Fuel dobiješ slabú batériu na 1,5 hodiny počúvania. Energiu ti pomôžu šetriť snímače pre automatické zapnutie a vypnutie, ktoré spoznajú, že zrovna nepočúvaš, a prepnú slúchadlá do režimu spánku. Keď ich chceš znovu použiť, stačí si ich dať späť do uší a nemusíš ani na sekundu zvoľniť. Namiesto nabíjania slúchadiel sa môžeš naplno venovať tomu, čo nabíja teba.
Stačí povedať Siri
So Siri sa teraz dohodneš ľahko ako nikdy. Stačí povedať "Hey Siri" a aktivuje sa hlasom. Na iPhone nemusíš ani siahnuť. Powerbeats Pro majú vďaka novému čipu Apple H1 rýchlejšie, stabilnejšie pripojenie k zariadeniam.
Bezdrôt, čo funguje
Powerbeats Pro to môžu rozbaliť na povel. Vďaka Bluetooth triedy 1 majú dlhší dosah s minimom výpadkov. Ich pripojenie je stabilné, aj keď si stále v pohybe. Každé slúchadlo je k zariadeniu pripojené nezávisle, čo prispieva k väčšej spoľahlivosti a voľnosti pri počúvaní hudby či telefonovaní. Hlasový akcelerometer a niekoľko mikrofónov dokáže zamerať tvoj hlas a odfiltrovať okolitý hluk. Nastavenie slúchadiel je okamžité stačí otvoriť puzdro a podržať ho pri iPhone. Automaticky sa potom pripojí aj k Apple Watch, iPadu a Macu.

Úplne bezdrôtové a vysoko výkonné slúchadlá
Až 9 hodín počúvania (s nabíjacím puzdrom viac ako 24 hodín)
Nastaviteľné háčiky na uši pohodlne a pevne držia
Pevná konštrukcia s odolnosťou proti potu a vode
Ovládanie hlasitosti a preskakovanie skladieb na oboch slúchadlách, podpora hlasového ovládania, automatické prehrávanie a pozastavenie
Silný, vyvážený zvuk s veľkým dynamickým rozsahom a izoláciou hluku
Hlasová aktivácia "Hey Siri" a vyššia rýchlosť pripojenia vďaka novému čipu Apple H1
Každé slúchadlo je nezávisle pripojené cez Bluetooth triedy 1, čo zaručuje väčší dosah a minimum výpadkov
Lepšie správanie jednotlivých slúchadiel pri hovoroch
Technické špecifikácie :
Prevedenie: Slúchadlo do ucha, do uší
Pripojenie: Bluetooth, Bezdrôtové pripojenie
Batéria: Dobíjacie lítium-iónová
Výdrž batérie: 9 hodín
Čip: H1
Balenie obsahuje:
Úplne bezdrôtové slúchadlá Powerbeats Pro
Nabíjacie puzdro
Koncovky do uší v štyroch veľkostiach
Lightning / USB-A nabíjací kábel
Stručná príručka a záručný list

Slúchadlá Powerbeats Pro my582ee/a Black APPLE

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
Naposledy navštívené
MP Comp., s.r.o.
Chalúpkova 158/74
022 01 Čadca
Slovenská republika
IČO: 46358935
IČ DPH (DIČ): SK2023344752
Ďalšie informácie
Textové stránky