Levoit DUAL 200S - SMART Zvlhčovač vzduchu

Zvlhčovač vzduchu Levoit Duall200S Smart 2v1 Zvlhčovač vzduchu Levoit Duall200S Smart 2v1 s aromaterapiou využíva ultrazvukovú technológiu. Vďaka vysokému výkonu aj vo veľmi kompaktnej veľkosti pohodlne zvládne vylepšiť vlhkosť vzduchu v miestnostiach o veľkosti až 27 m2. Nádrž na vodu disponuje objemom 3l a Levoit Dua... viac
67.8 € bez DPH
Skladom > 5 ks
81.36 €
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 1069825
EAN: 0810043375986
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobca: Levoit
Popis a parametre

Levoit DUAL 200S - SMART Zvlhčovač vzduchu

Zvlhčovač vzduchu Levoit Duall200S Smart 2v1

Zvlhčovač vzduchu Levoit Duall200S Smart 2v1 s aromaterapiou využíva ultrazvukovú technológiu. Vďaka vysokému výkonu aj vo veľmi kompaktnej veľkosti pohodlne zvládne vylepšiť vlhkosť vzduchu v miestnostiach o veľkosti až 27 m2. Nádrž na vodu disponuje objemom 3l a Levoit Duall200S vydrží v nepretržitej prevádzke až 25 hodín. Oceníte vrchné plnenie vodou, ktoré je praktické a šetrí váš čas. Aj napriek vysokému výkonu je zariadenie extrémne tiché - 26db. Nebude vás teda rušiť pri sledovaní TV ani pri spánku. Model Duall200S Smart je možné ovládať cez inteligentné zariadenie iOS alebo Android a hlasom aj cez Google Assistent alebo Alexa.

https://www.youtube.com/watch?v=GpO6xJknCCc

• Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Levoit Duall200S Smart
• Technológia pre tichý režim a pokojný spánok – hlučnosť iba 26dB
• Kompatibilný so šikovnými zariadeniami Android, Apple (iOS), Amazon Alexa a Google Assistant
• Nádrž 3l – pre veľkosť miestnosti až 27m2 a prevádzku až 25 hodín
• Pomáha pri alergiách, prechladnutí, astme, suchej pokožke, symptómoch suchej nosovej sliznice
• Pohodlné vrchné plnenie
• 360-stupňová rotačná hlavica
• Aromaterapia priamo do plniacej nádoby na vodu
• Vnútornú nádobu je možné umývať v umývačke riadu
• Kompaktné rozmery 18x18x30cm a hmotnosť 1,4kg
• Materiál: BPA free, vhodný pre deti aj dospelých

Tichý režim pro nerušené spanie

Konštrukčne bol použitý hydraulický ventilátor a prevádzka je vďaka nemu veľmi tichá a nebude vás rušiť ani pri spaní. Budete môcť nerušene snívať a zvlhčovač Levoit Duall200S Smart sa postará o kvalitu a vlhkosť vzduchu v miestnosti podľa vašich predstáv.

Ovládánie na LED displeji alebo pomocou inteligentných yariadení iOS, Android, Google a Alexa

Zvlhčovač vzduchu Levoit Duall200S Smart je možné ovládať priamo na prehľadnom podsvietenom LED displeji alebo aj cez aplikáciu na chytrých zariadeniach Apple alebo Android. Alebo si ho môžete dokonca pripojiť do svojho Smart Home a ovládať hlasom cez Google Assistant alebo Amazon Alexa. Senzor vlhkosti zobrazuje vlhkosť v reálnom čase av automatickom režime tak okamžite reaguje na zmeny vlhkosti. Vždy by sa malo jednať o rozmedzie medzi 40 % až 60 %. Cez aplikáciu si môžete informácie kontrolovať alebo si svoje režimy plánovať.

Praktické vrchné plnenie

Inteligentný zvlhčovač vzduchu Levoit Duall200S sa plní veľmi pohodlne z vrchu. Je to praktické, pretože tradičné zvlhčovače sa plnia zospodu a manipulácia s nádobami je u nich celkom trápenia a stojí zbytočne veľa času a nervov.

Správná vlhkosť vzduchu je dôežitá pre naše zdravie

V zimnom období sa v interiéroch tvorí suchý vzduch. Zrýchlením času na zvlhčenie vzduchu na zdravé hodnoty zabraňuje tvorbe baktérií. Zvlhčovanie vzduchu v letných mesiacoch pomáha pri alergiách, prechladnutí, astme, suchej pokožke, symptómoch suchej nosovej sliznice, a tiež prispieva k zníženiu rizikovosti týchto ochorení.

Aromaterapia – 2v1

Zvlhčovač Levoit Duall200S môžete použiť aj na prevoňanie miestností a vytvoriť tak príjemnú relaxačnú atmosféru. Aromatické oleje sa dávkujú priamo do nádoby na vodu. Éterické oleje majú blahodarné účinky na celé ľudské telo. Citrusové vône osviežujú prostredie, levanduľa vám pomôže na upokojenie tela a od stresu, eukalyptus upokojí bolesť hlavy a mäta uvoľní horné cesty dýchacie.

3l nádrž na prevádzku až 25 hodín na ploche až 27m2

Levoit Duall200S Smart disponuje 3l nádobou na vodu a s vysokým výkonom hravo pokryje miestnosti do veľkosti až 27m2. Maximálna doba prevádzky je až 25 hodín v závislosti od použitého programu zvlhčovača. Keď voda dôjde, zariadenie sa samo automaticky vypne, aby nedošlo k poškodeniu a informuje vás aj cez aplikáciu v chytrom zariadení.

Konštrukcia dvojitého ventilu

Štruktúra dvojitého ventilu zachytáva netesnosti predtým, ako opustí zvlhčovač, a používa filter, aby sa vlasy a prach nedostali do vodnej nádrže.

Vlhkosť je dôležitá aj pre vaše kvetinz a rastliny

Rovnako ako ľudia, aj rastliny potrebujú správnu vlhkosť, aby sa im dobre darilo. So zvlhčovačom Levoit Duall200S budú vaše kvety v dobrej starostlivosti a skvelej kondícii aj počas suchých období.

Balenie

• 1x Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Levoit Duall200S Smart
• 1x filter

.

Levoit DUAL 200S - SMART Zvlhčovač vzduchu

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
Naposledy navštívené
MP Comp., s.r.o.
Chalúpkova 158/74
022 01 Čadca
Slovenská republika
IČO: 46358935
IČ DPH (DIČ): SK2023344752
Ďalšie informácie
Textové stránky