Gigaset PRO Maxwell 2

Typ telefónu:Drôtový.... viac
Bežná cena: 131.44  (-15%)
92.71 € bez DPH
Na dotaz
111.25 €
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 821601
EAN: 4250366852270
Záruka: 12 Měsíc(ů)
Výrobca: Gigaset
Popis a parametre

Gigaset PRO Maxwell 2

Biznis telefón Gigaset Maxwell 2

Funkčný stolový telefón na profesionálnu obchodnú komunikáciu

Kvalitný firemný telefón VoIP musí byť intuitívny, atraktívny a vždy pripravený podporiť vaše podnikanie. Podnikový telefón Gigaset Maxwell 2 poskytuje všetky tieto vlastnosti v tomto modeli stolového telefónu VoIP, ktorý je navrhnutý na prácu s akýmkoľvek miestnym alebo cloudovým telefónnym systémom.

Ľahké slúchadlo Maxwell 2 podporuje zvuk a hlas v rozlíšení HD, takže vám neunikne ani jedno slovo. Tlačidlá hlasitosti zabezpečujú správnu úroveň zvuku a medzi handsfree a náhlavnou súpravou môžete prepínať jednoduchým stlačením vyhradeného tlačidla.

V hardvéri sú zabudované zvukové funkcie podnikovej triedy, ktoré umožňujú komunikáciu prostredníctvom káblového slúchadla alebo režimu hands-free a poskytujú rozšírené audiokonferencie.

Maxwell 2 možno rozšíriť pomocou rozširujúceho modulu Maxwell. Tento modul pridáva do vášho firemného telefónu 58 programovateľných klávesov, ktoré možno použiť ako polia s kontrolkou obsadenosti (BLF) a ktoré podporujú viacfarebné LED diódy. Maxwell 2 podporuje až tri rozširujúce moduly.

Maxwell 2 je certifikovaný s poprednými poskytovateľmi PBX a cloudovej telefónie VoIP prostredníctvom protokolov SIP. Priebežne aktualizovaný zoznam našich partnerov nájdete tu.

Biznis telefón Maxwell 2 je vybavený veľkým monochromatickým displejom a navigačným tlačidlom, ktoré vás navedie na požadované nastavenia. Obrazovka zobrazuje vysoký kontrast, čo znamená, že používatelia jasne vidia, kto volá, a to aj pri širokom uhle alebo na veľkú vzdialenosť.

Vďaka štýlovému dizajnu a flexibilným možnostiam montáže je Maxwell 2 ideálny do akéhokoľvek prostredia. Tento stolový telefón VoIP sa vďaka trojnožke hodí na každý stôl a je použiteľný v rôznych prostrediach, ako sú sklady a pohostinstvá...

Typ telefonu
Drátový

Gigaset PRO Maxwell 2

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
Naposledy navštívené
MP Comp., s.r.o.
Chalúpkova 158/74
022 01 Čadca
Slovenská republika
IČO: 46358935
IČ DPH (DIČ): SK2023344752
Ďalšie informácie
Textové stránky