Stolné reproduktory Creative T60

Špecifikácia zostavy:2+0.... viac
Bežná cena: 111.43  (-17%)
77.41 € bez DPH
Na dotaz
92.89 €
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 686940
EAN: 5390660194795
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobca: Creative Labs
Popis a parametre

Stolné reproduktory Creative T60

CREATIVE T60

Kompaktné stolové reproduktory Hi-Fi 2.0 s funkciou Clear Dialog a Surround od spoločnosti Sound Blaster pre počítače a notebooky

Stále máte problémy s predvoleným zvukom z nastavenia počítača? Aj keď máte nastavenú najvyššiu hlasitosť, musíte napínať sluch, aby ste počuli hovorené dialógy postáv v seriáli, pretože sú príliš tlmené? Systém Creative T60, nový prírastok do série reproduktorov Creative T100, prináša zásadnú zmenu.

Reproduktorový systém Creative T60 je vybavený funkciami Clear Dialog a Surround. Tieto zvukové technológie využívajú skúsenosti spoločnosti Sound Blaster v oblasti zvuku, aby poskytli jasnejšie hovorené dialógy a vylepšený priestorový zvuk na pohlcujúcejší zážitok. Vysoký akustický výkon so zabudovaným digitálnym zosilňovačom a našou technológiou BasXPort na posilnenie basov navždy zmení váš zážitok z prehrávania filmov na počítači.

Reproduktorový systém Creative T60 ponúka predovšetkým širokú škálu možností pripojenia. Okrem zvuku cez USB-C pre herné konzoly obsahuje aj integrované konektory na slúchadlá a mikrofón, keď sa potrebujete zúčastniť online pracovného hovoru. K dispozícii je aj praktické a ľahko dostupné tlačidlo na prepínanie reproduktorov a slúchadiel. Je najvyšší čas presunúť úroveň predvoleného zvuku počítača niekam inam.

VÁŠ STOLNÝ REPRODUKTOROVÝ SYSTÉM, KTORÝ VYUŽÍVA TECHNOLÓGIU SOUND BLASTER

Konečne jasne počujete, čo hovoria postavy vo filme! Konečne sa môžete ponoriť do herných turnajov! Systém Creative T60 využíva viac ako 30 rokov skúseností spoločnosti Sound Blaster v oblasti spracovania zvuku a inžinierstva. Využíva zvukové technológie Sound Blaster Clear Dialog a Surround, ktoré vám poskytnú lepšiu čistotu hlasu a široký priestorový zážitok. Zvýšte latku zážitku zo sledovania filmov na počítači a sústreďte sa na dej bez nutnosti čítať titulky; ponorte sa do deja a nenechajte sa rozptyľovať hraním hier.

Technológiu Clear Dialog a Surround môžete zapnúť priamo tlačidlom na reproduktore a začať si užívať!

ČISTÝ DIALÓG

Objem nie je dôležitý. Samozrejme, je skvelé, keď má film alebo hra bohatý a úchvatný zvuk. Ale keď sa dialóg utápa v zvukových efektoch výbuchu a hudbe, je to zbytočné.

Funkcia Clear Dialog extrahuje vokály a hovorené dialógy pomocou techník spracovania zvuku a potom ich inteligentne vylepšuje a zosilňuje, aby ste jasne počuli každú slabiku bez obmedzenia iných priestorových efektov.

SURROUND

Naša technológia Surround prispieva k skvelému zážitku a poskytuje vašim médiám širšie zvukové pole! Táto technológia dokáže identifikovať a vylepšiť priestorové informácie prichádzajúceho zvuku pomocou zvukových filtrov Sound Blaster, čím optimalizuje zážitok z počúvania dvojkanálového aj viackanálového zdrojového obsahu.

Konečný výsledok: vylepšené zvukové pole a priestorový zvuk z akéhokoľvek typu zdroja zvuku vrátane Netflix, HBO a Amazon Prime Video; poskytuje realistickejší a pohodlnejší zážitok z počúvania, ktorý vás vtiahne do filmov, hier a dokonca aj hudby.

AKUSTICKÝ VÝKON - BEZ KONTROLY

Pokiaľ ide o akustický výkon, rozhodne nešetríme. Systém Creative T60 je vybavený dvoma výkonnými 2,75" širokopásmovými meničmi a zabudovaným digitálnym zosilňovačom, ktorý dokáže spracovať celé spektrum zvukového rozsahu, čím sa zabezpečí konzistentný zvuk. Tento 2.0 zvukový systém môže tiež dosiahnuť 30W RMS zvukový výkon so špičkovým výkonom až 60W.

Navyše naša vylepšená technológia BasXPort vylepšuje basy, aby ste dosiahli bohaté a hlboké tóny bez potreby subwoofera.

KOMUNIKUJTE INTELIGENTNEJŠIE SO SÚPRAVOU SMARTCOMMS

Vynechajte zbytočné ovládanie mikrofónu a komunikujte s ostatnými zreteľne a bez nepríjemného hluku v pozadí! Či už ste na konferenčnom hovore, alebo spolupracujete v hre so spoluhráčmi, súprava SmartComms Kit uľahčuje používateľom systému Windows 10 komunikáciu pomocou súboru inteligentných komunikačných funkcií. Okrem toho funguje so všetkými náhlavnými súpravami, slúchadlami a externými mikrofónmi.

VOICEDETECT
AUTOMATICKÉ STLMENIE A ZAPNUTIE

Počuť vás bude len vtedy, keď hovoríte; keď si dáte pauzu, mikrofón sa automaticky stlmí - a vy nemusíte pohnúť ani prstom. Naša funkcia VoiceDetect zapína a vypína zvuk na základe rozpoznania vášho hlasu, čím vám uvoľní ruky a myseľ, aby ste sa mohli sústrediť na iné dôležité veci, napríklad na boj proti útokom nepriateľa alebo na svoje pracovné povinnosti.

NOISECLEAN
OBOJSMERNÉ POTLAČENIE HLUKU*

Umožňuje odstrániť nežiaduci rušivý hluk na oboch koncoch konverzácie v reálnom čase.

Funkcia NoiseClean-in rozpozná statický šum v pozadí, ktorý vychádza od ostatných účastníkov online hovoru, a potlačí ho, pričom vokály a hovorené dialógy zostanú zachované tak, aby ste ich mohli zreteľne počuť. Stručne povedané, funkcia NoiseClean-in odstraňuje zistený šum z prichádzajúceho zvuku, aby ste lepšie počuli hlasy ostatných.

NoiseClean-out robí to isté - ale s vaším vlastným hlukom na pozadí. Teraz už nemusíte nikoho žiadať o "odmietnutie".

*Funkcie NoiseClean najlepšie fungujú pri statickom hluku na pozadí, ako sú ventilátory, klimatizácie, osviežovače vzduchu, zvlhčovače vzduchu, vysávače, sušiče vlasov, elektrické holiace strojčeky alebo kosačky na trávu.

NEKONEČNÉ MOŽNOSTI PRIPOJENIA

Rozmanitosť možností pripojenia vás rozmazná. Stačí pripojiť sieťový adaptér do elektrickej zásuvky, vybrať typ pripojenia a je to. Okrem toho sme vám uľahčili prácu tým, že sme zahrnuli všetky káble a adaptéry potrebné pre váš preferovaný výber.

USB-C audio
Vychutnajte si vysokokvalitné streamovanie zvuku cez USB-C s hernými konzolami, ako sú PS4™, PS5™ a dokonca aj Nintendo Switch™, priamo z počítača.

Bezdrôtové rozhranie Bluetooth® 5.0
Streamujte bezdrôtovo z mobilných zariadení do zariadenia Creative T60 a počúvajte hudbu bez problémov.

Slúchadlá/náhlavná súprava
Pripojte slúchadlá alebo náhlavnú súpravu a užívajte si zvuk alebo prijímajte pracovné hovory v súkromí.

Mikrofón
Pripojte systém k externému mikrofónu a môžete pohodlne organizovať stretnutia alebo komunikovať s herným tímom.

3,5 mm vstup AUX-in
K analógovým zvukovým zariadeniam sa môžete pripojiť pomocou štandardného 3,5 mm portu AUX-in.

PREPÍNAČ REPRODUKTOROV A SLÚCHADIEL

Už vás nebaví neustále pripájať a odpájať náhlavnú súpravu z reproduktorov stolného počítača a striedať prehrávanie zvuku z reproduktorov a náhlavnej súpravy? So zariadením Creative T60 už nikdy nič podobné nezažijete! Pomocou tlačidla pohodlne umiestneného na prednej strane reproduktora môžete okamžite prepínať medzi prehrávaním zvuku zo zariadenia Creative T60 alebo zo slúchadiel.

ĽAHKO PRÍSTUPNÉ TLAČIDLÁ

A to nie je všetko! Na pravom reproduktore nájdete gombík na nastavenie hlasitosti, tlačidlá Clear Dialog a Surround na aktiváciu zvukových technológií stlačením tlačidla a tlačidlo napájania na zapnutie reproduktora alebo prepínanie medzi zdrojmi zvuku.

DOKONALÝ DOPLNOK DO VAŠEJ IZBY

Reproduktorový systém Creative T60 je dokonalý stolný reproduktor 2.0 do vašej izby. Čistý a elegantný vzhľad, ktorý ladí s monitorom a zaberá väčšinu drahocenného priestoru na stole. V kombinácii so všetkými akustickými funkciami a možnosťami pripojenia umožňuje tento reproduktorový systém Creative T60 jednoducho a bezproblémovo vylepšiť predvolený zvuk vášho stolného počítača alebo notebooku.

ŠPECIFIKÁCIE

Rozmery
Ľavý satelit: 147 x 92 x 199 mm, pravý satelit: 157 x 92 x 199 mm

Dĺžka kábla
satelit: 2,0 m kábel pripojený k ľavému satelitu, kábel USB-C na USB-C (dĺžka kábla: 1,2 m), 3,5 mm stereo kábel na stereo (dĺžka kábla: 1,2 m)

Hmotnosť
1,9 kg

Prevádzková teplota
0°C až 45°C

Výstupný výkon
2 x 15 W RMS, celkový výkon systému: až 30 W RMS, špičkový výkon 60 W

Meniče
Duálne 2,75" reproduktory

Frekvenčný rozsah
50 Hz ~ 20 kHz

Konfigurácia systému
Systém 2.

Odstup signálu od šumu
? 75 dB

Pracovná frekvencia Bluetooth
2402-2480 MHz

Prevádzkový dosah zariadenia Bluetooth
do 10 metrov (merané na otvorenom priestranstve; steny a predmety môžu negatívne ovplyvniť dosah zariadenia.)

Verzia Bluetooth®
Bluetooth 5.

Profil Bluetooth
HFP (Hands-free Profile), A2DP (Wireless Stereo Bluetooth Profile)*
*Profil Bluetooth Stereo alebo A2DP umožňuje bezdrôtový prenos plného stereo zvuku do iných zariadení s technológiou Bluetooth Ak chcete zistiť, či je vaše zariadenie (notebook, počítač alebo mobilné zariadenie) vybavené technológiou Bluetooth s profilom A2DP, pozrite si dokumentáciu alebo webovú stránku výrobcu zariadenia.

Podporované kodeky
SBC

Typ konektora
Bluetooth, vstup AUX, USB SOUND, vstup pre mikrofón, USB-C, port pre slúchadlá/náhlavnú súpravu

Farba
čierna

Verzia
BasXPort..

Specifikace sestavy
2+0

Stolné reproduktory Creative T60

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
Naposledy navštívené
MP Comp., s.r.o.
Chalúpkova 158/74
022 01 Čadca
Slovenská republika
IČO: 46358935
IČ DPH (DIČ): SK2023344752
Ďalšie informácie
Textové stránky