Acronis Cyber Infrastructure Subscription License 500 TB, 2 roky - Renewal

SKLADOVANIE ACRONIS RýchleAž 5-krát rýchlejšie ako Ceph alebo iné softvérové úložisko. SSD chaching, automatické vyvažovanie používania a paralelná replikácia. ZabezpečenýNikdy nestratíte svoje údaje. Acronis Cloud RAID™ spravuje zdroje, a tým aj výpočtový čas, aby sa vyriešili problémy s integritou, obnovou a obnovení... viac
Bežná cena: 96 041.92  (-10%)
72 031.44 € bez DPH
Na dotaz
86 437.73 €
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre

Acronis Cyber Infrastructure Subscription License 500 TB, 2 roky - Renewal

SKLADOVANIE ACRONIS

Rýchle
Až 5-krát rýchlejšie ako Ceph alebo iné softvérové úložisko. SSD chaching, automatické vyvažovanie používania a paralelná replikácia.

Zabezpečený
Nikdy nestratíte svoje údaje. Acronis Cloud RAID™ spravuje zdroje, a tým aj výpočtový čas, aby sa vyriešili problémy s integritou, obnovou a obnovením údajov. Acronis Notary™ s technológiou blockchain zabezpečuje nemennosť údajov a overenie ich pravosti.

Osvedčené
Úložisko Acronis je vo výrobe už viac ako 5 rokov; 12 dátových centier Acronis má viac ako 50 PB fyzického priestoru (32 PB logického priestoru využíva viac ako 125 000 desktopov a mobilných zariadení) s dátami zákazníkov zálohovanými prostredníctvom Acronis Backup Cloud, Acronis True Image, Acronis Backup 12 a Acronis Backup Advanced 11.7.

Univerzálny
Zjednocuje ukladanie súborov, blokov a objektov v jedinom softvérovom riešení na neobmedzené škálovateľné ukladanie údajov, ktoré pokrýva všetky možné prípady použitia a zlé scenáre. Univerzálna architektúra úložiska pre blokové, súborové a objektové úložisko. Optimalizované na prevádzku spolu s inými produktmi Acronis, ako sú Acronis Backup, Acronis Access Advanced, Acronis Files Cloud.

Efektívne
Inteligentná automatizácia, agilná správa grafického rozhrania a podpora heterogénneho hardvéru umožňujú kontrolovateľné TCO. Vysoko optimalizované jadro umožňuje len mierne využitie procesora a pamäte.

Lacný
Oddeľujeme vývoj softvéru od hardvéru, čím zvyšujeme slobodu a flexibilitu výberu. Softvér je navrhnutý na prevádzku na hardvéri COTS. Ponúkame flexibilné licencovanie a možnosť výberu medzi predplatným a platbou podľa potreby. Naše softvérové úložisko sa jednoducho spravuje a udržiava, čím vám šetrí drahocenný čas.
..

Acronis Cyber Infrastructure Subscription License 500 TB, 2 roky - Renewal

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
Naposledy navštívené
MP Comp., s.r.o.
Chalúpkova 158/74
022 01 Čadca
Slovenská republika
IČO: 46358935
IČ DPH (DIČ): SK2023344752
Ďalšie informácie
Textové stránky