Acronis Cloud Storage SUB LIC 5 TB, 1 rok - RNW

CLOUDOVÉ ÚLOŽISKO ACRONIS Platený doplnok pre Acronis BackupUkladá zálohy do dátového centra AcronisZo strojov s licenciou Acronis BackupS platbou podľa potrebySo zašifrovaným prenosom zašifrovaných zálohS certifikáciou SSAE-16 pre dátové centráZaručená ochrana záloh pred ransomvérom Čo môžete ukladať do clouduZálohy v... viac
Bežná cena: 3 003.28  (-10%)
2 252.46 € bez DPH
Na dotaz
2 702.95 €
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre

Acronis Cloud Storage SUB LIC 5 TB, 1 rok - RNW

CLOUDOVÉ ÚLOŽISKO ACRONIS

Platený doplnok pre Acronis Backup
Ukladá zálohy do dátového centra Acronis
Zo strojov s licenciou Acronis Backup
S platbou podľa potreby
So zašifrovaným prenosom zašifrovaných záloh
S certifikáciou SSAE-16 pre dátové centrá
Zaručená ochrana záloh pred ransomvérom

Čo môžete ukladať do cloudu
Zálohy vytvorené pomocou programu Acronis Backup.
Do cloudu môžete posielať zálohy dát (súbory a adresáre) aj zálohy obrazov celých počítačov (fyzických aj virtuálnych). Je to na vás.

Čo budete potrebovať
Pre zálohované počítače sú potrebné licencie Acronis Backup. Tie umožňujú vytvárať zálohy a ukladať ich v rámci organizácie. Musíte si tiež zakúpiť doplnok Acronis Cloud Storage. Dĺžka prenájmu a veľkosť priestoru závisí od vás.

Ako pripojiť zálohovanie do cloudu
Vytvorte si konto Acronis. Nainštalujte Acronis Backup.
V 30-dňovej skúšobnej verzii máte možnosť využívať 1 TB cloudového priestoru. Pripojenie aplikácie Acronis Backup k úložisku Acronis Cloud Storage. Urobíte to tak, že sa prihlásite do svojho konta Acronis Backup.

Ako nastaviť zálohovanie do cloudu
Existujú dva spôsoby nastavenia zálohovania. Buď vytvoríte jeden plán pre miestne zálohovanie a druhý plán pre zálohovanie do cloudu. Alebo si môžete nastaviť jeden plán, ktorý bude zálohy ukladať najprv lokálne a potom ich posielať do cloudu.

Koľko miesta budete potrebovať
V závislosti od toho, koľko zariadení sa bude zálohovať a aké údaje sa budú zálohovať. V cloude môžete napríklad ukladať len kritické súbory a adresáre. Alebo môžete zálohovať celé počítače. Zálohy sú komprimované. Vyskúšajte 30-dňovú skúšobnú verziu a zistite, koľko miesta potrebujete v praxi.

Ako rýchle pripojenie je potrebné
Prvá záloha je veľmi dôležitá. Tu sa všetky zálohované údaje prenesú do cloudu. Ostatné zálohy sú oveľa menšie. V nich sa prenesú len zmeny z predchádzajúcej zálohy. Vo všeobecnosti neodporúčame používať úložisko Acronis Cloud Storage na prepojeniach s rýchlosťou odosielania nižšou ako 10 Mb/s.

Čo ak sa spojenie preruší
Nevadí, ak je vaše internetové pripojenie prerušené. Po obnovení spojenia Acronis automaticky obnoví odosielanie zálohy. Zálohovanie sa teda nezačne znova odosielať celé, ale odošle sa len časť, ktorá nebola prenesená do úložiska Acronis Cloud Storage.

Ako získať prístup k údajom
Zálohovanie Acronis umožňuje obnovu z cloudu do rovnakého alebo iného umiestnenia. V závislosti od zálohy môžete z cloudu obnoviť súbory a adresáre alebo celé počítače. Druhou možnosťou je prihlásiť sa do konta Acronis a prevziať odtiaľ potrebné súbory alebo adresáre.

..

Acronis Cloud Storage SUB LIC 5 TB, 1 rok - RNW

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
Naposledy navštívené
MP Comp., s.r.o.
Chalúpkova 158/74
022 01 Čadca
Slovenská republika
IČO: 46358935
IČ DPH (DIČ): SK2023344752
Ďalšie informácie
Textové stránky