ovládač 1stCOOL AURA EVO ARGB Nano/Reset

Typ príslušenstva:Ostatné.... viac
Bežná cena: 13.19  (-23%)
8.44 € bez DPH
Skladom 3 ks
10.13 €
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 497917
EAN: 8594192890836
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobca: 1stCool
Popis a parametre

ovládač 1stCOOL AURA EVO ARGB Nano/Reset

Ovládač AURA EVO ARGB Nano/Reset

1stCOOL AURA EVO Nano/Reset ovládač pre akékoľvek ARGB led príslušenstvo s 3-pinovým konektorom. K ovládaču možno pripojiť ventilátory 1stCOOL Aura EVO, ako aj akékoľvek príslušenstvo ARGB vybavené štandardným 3pinovým konektorom ARGB. Ovládač možno pripojiť k ľubovoľnému spínaču, napríklad k tlačidlu resetovania skrinky, a potom jednoducho prepínať medzi farebnými efektmi.

  • ovládač ARGB LED
  • škála farebných efektov


Príslušenstvo série AURA EVO:

Spoločnosť 1stCOOL vám v podobe príslušenstva inovatívnej série AURA EVO prináša vysokokvalitné moderné príslušenstvo ARGB LED na vyladenie vášho počítača za mimoriadne zaujímavú cenu.

Ventilátory série AURA EVO sú vybavené tromi konektormi, štandardným 4pinovým na napájanie a ovládanie otáčok ventilátora a dvoma 3pinovými štandardnými konektormi ARGB (IN a OUT), ktoré umožňujú sériové zapojenie viacerých kusov a ich následné pripojenie k základnej doske počítača, ak je vybavená 3pinovým konektorom ARGB, inak môžete použiť jeden z dvoch dodávaných ovládačov. Aj v prípade regulácie otáčok ventilátorov máte možnosť pripojiť ventilátory priamo k základnej doske alebo opäť ovládať ich otáčky pomocou diaľkového ovládania, ktoré je súčasťou nášho regulátora (možnosť úplného zastavenia).

Môžete si tiež vybrať z niekoľkých variantov hotových súprav alebo si zostaviť riešenie podľa vlastných preferencií, všetky komponenty sú navzájom kompatibilné. Pomocou ovládača a diaľkového ovládania môžete ovládať výber a rýchlosť efektov, intenzitu podsvietenia, rýchlosť ventilátora alebo pripojiť celý systém priamo k základnej doske počítača pomocou trojpinového konektora ARGB. Toto riešenie je kompatibilné s ASUS Aura Sync, MSI Mystic Light, GIGABYTE RGB Fusion a ASRock Polychrome Sync.

..

Typ příslušenství
Ostatní

ovládač 1stCOOL AURA EVO ARGB Nano/Reset

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
Naposledy navštívené
MP Comp., s.r.o.
Chalúpkova 158/74
022 01 Čadca
Slovenská republika
IČO: 46358935
IČ DPH (DIČ): SK2023344752
Ďalšie informácie
Textové stránky