TP-Link TL-SM5220-1M DAC twinax kabel (1m,2xSFP+)

Technológia SFP modulu:10 Gbps; Rozhranie tlače:SFP+; Typ vlákna:Singlemode, Multimode.... viac
Bežná cena: 41.95  (-23%)
26.9 € bez DPH
Na dotaz
32.28 €
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 438622
EAN: 4897098682814
Záruka: 60 Měsíc(ů)
Výrobca: TP-link
Popis a parametre

TP-Link TL-SM5220-1M DAC twinax kabel (1m,2xSFP+)

TP-Link TL-SM5220-1M

1m 10G SFP+ kabel pro přímé propojení

S twinaxiálním kabelem s délkou 1 m a dvěma konektory SFP+ na každé straně je jednotka TL-SM5220-1M vhodná k použití na krátké vzdálenosti a nabízí hospodárný způsob připojení v rámci jednotlivých i sousedních racků.

DAC kabely TP-LINK nejsou funkční se zařízeními značky DELL!

  • Konektor 10G SFP+ na obou stranách
  • Podporuje 10G ethernet (na vzdálenost 1 m)
Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/accessory/tl-sm5220-1m/

Technické specifikace
SFP+ CABLE
Cable Length 1 m
Data Rate 10 Gbps
Environment Operating Temperature: 0°C–70°C (32°F–158°F)
Storage Temperature: -40°C–80°C (-40°F–176°F)
Operating Humidity: 10–90% RH non-condensing
Storage Humidity: 5–90% RH non-condensing
.
Typ vlákna
Multimode
Typ vlákna
Singlemode
Technologie SFP Modulu
10 Gbps
Rozhraní modulu
SFP+

TP-Link TL-SM5220-1M DAC twinax kabel (1m,2xSFP+)

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
Naposledy navštívené
MP Comp., s.r.o.
Chalúpkova 158/74
022 01 Čadca
Slovenská republika
IČO: 46358935
IČ DPH (DIČ): SK2023344752
Ďalšie informácie
Textové stránky