Rozširujúci modul Gigaset PRO Maxwell pre Maxwell B/2/3

Typ telefónu:Drôtový.... viac
Bežná cena: 107.14  (-13%)
77.34 € bez DPH
Na dotaz
92.81 €
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 821603
EAN: 4250366850054
Záruka: 12 Měsíc(ů)
Výrobca: Gigaset
Popis a parametre

Rozširujúci modul Gigaset PRO Maxwell pre Maxwell B/2/3

Rozširujúci modul Maxwell

Klávesnica firemného telefónu ponúka rozšírené funkcie pre profesionálnu komunikáciu

Zvýšte svoju rýchlosť, funkčnosť a dosah pomocou rozširujúceho modulu Maxwell určeného pre stolný podnikový telefón Maxwell Basic, 2 a 3.

Rozširujúci modul Maxwell je vybavený veľkým 7" displejom FSTN s rozšírenou klávesnicou, ktorá obsahuje dve strany s 28 flexibilnými tlačidlami. Zariadenie dokáže pracovať až s 58 funkciami, ako sú napríklad polia obsadených liniek (BLF) a rýchla voľba. Dodatočné tlačidlá možno pohodlne naprogramovať aj na prihlásenie a odhlásenie, aktiváciu hlasovej pošty alebo dokonca na otvorenie vchodových dverí.

Rozširujúci modul je vybavený veľkým 7" displejom, ktorý zobrazuje funkcie tlačidiel. Funkcia klávesu sa zobrazí vedľa klávesu a všetky zmeny jeho funkcie sa automaticky zobrazia v texte. Písanie ceruzkou už nie je potrebné.

Modul pridáva 58 ďalších kľúčov na dvoch stranách. Jedno tlačidlo sa používa na prepínanie medzi stránkami a ostatné tlačidlá modulu možno použiť na funkcie, ako je BLF a rýchla voľba. Pre väčšie pohodlie ich možno naprogramovať aj ako prístupové kódy, aktiváciu hlasovej pošty alebo na prihlásenie do zariadenia.

Maxwell Basic, 2 a 3 podporujú až 3 rozširujúce moduly, ktoré ponúkajú používateľovi viac tlačidiel na nastavenie ďalších funkcií a až 174 ďalších možných konfigurácií. Prvý rozširujúci modul využíva napájanie, zatiaľ čo druhý a tretí sa pripájajú k prvému rozširujúcemu modulu.

Každé tlačidlo pozostáva z farebnej LED diódy, ktorá predstavuje niekoľko indikátorov stavu. Zelené svetlo znamená, že linka je dostupná, blikajúce červené svetlo znamená prichádzajúci hovor, trvalé červené svetlo znamená, že linka je obsadená a žlté svetlo znamená, že linka je offline...

Typ telefonu
Drátový

Rozširujúci modul Gigaset PRO Maxwell pre Maxwell B/2/3

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
Naposledy navštívené
MP Comp., s.r.o.
Chalúpkova 158/74
022 01 Čadca
Slovenská republika
IČO: 46358935
IČ DPH (DIČ): SK2023344752
Ďalšie informácie
Textové stránky