Elo I-Series VALUE, Android 7.1 15.6" Full HD ARM A53 2.0GHz 2GB/16GB CAP 10-dotykový Wi-Fi/LAN/BT 4.1

Typ:pokladničný HW; Ovládanie pokladne:Dotyková obrazovka; Veľkosť obrazovky:15“; Operačný systém:Android.... viac
Bežná cena: 1 140.73  (-25%)
716.13 € bez DPH
Na dotaz
859.36 €
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre

Elo I-Series VALUE, Android 7.1 15.6" Full HD ARM A53 2.0GHz 2GB/16GB CAP 10-dotykový Wi-Fi/LAN/BT 4.1

Novo aktualizovaná verzia I-Series 2.0 pre Android spája komerčnú spoľahlivosť s výkonným procesorom Qualcomm® Snapdragon™. Séria I s dvojnásobným výkonom oproti svojmu predchodcovi prináša integrovaný 10-dotykový displej TouchPro® PCAP, systém Android 7.1 (Nougat) a voliteľným napájaním cez Ethernet (POE) - to všetko v kompaktnom vyhotovení AiO. Zariadenie AiO série I, ktoré je k dispozícii v bielej a čiernej farbe, ponúka celý rad možností montáže a poskytuje flexibilitu pri neustálom používaní na interakciu s verejnosťou v predajniach, na mieste predaja, pri samoobslužných pokladniach, v kioskoch, na hľadanie ciest, v podnikovom a pohostinskom prostredí.
EloView, bezpečná platforma pre vzdialené nasadenie obsahu a správu zariadení, uľahčuje nasadenie a správu série I. Keďže rad I a EloView navrhol a testuje ten istý výrobca, všetky funkcie sú synchronizované a zariadenia sú automaticky pripojené. Či už potrebujete do zariadenia nahrať nový obsah, alebo len zmeniť jas obrazovky, aplikácia EloView je pripravená.

I-Series pre všetko
Elo I-Series 2.0 ponúka všestrannosť v rôznych prostrediach. Séria I je vynikajúcou voľbou na splnenie požiadaviek neustáleho verejného používania, od maloobchodu a zábavy až po firemné kancelárie.

Funkcie podľa vašich potrieb
Všetky modely série I sú k dispozícii v čiernej (štandardná) alebo bielej (zákazková) farbe. Potrebujete k zariadeniu pripojiť periférne zariadenie? Koľko pamäte a kapacity pamäte potrebujete? Modely Standard a Value sa ponúkajú v 10-palcových a 15-palcových veľkostiach, ktoré poskytujú rovnaký výkon a procesor. Aký je v tom rozdiel? Štandardný model ponúka viac pamäte a úložiska, porty na pripojenie periférnych zariadení a webovú kameru.

Napájanie cez ethernet
I-Series 2.0 nepotrebuje na pripojenie napájací adaptér!
Nový modul POE (Power-over-Ethernet) je voliteľný doplnok, ktorý možno spárovať so všetkými modelmi série I 2.0. Potrebujete len sieť POE.

EloView®
Revolučná interaktívna platforma, ktorá kombinuje hardvér a softvér, je ľahko použiteľná, rýchlo rozšíriteľná a cenovo dostupná. EloView je bezpečná platforma na vzdialené poskytovanie obsahu a správu zariadení. Či už potrebujete do zariadenia nahrať nový obsah alebo jednoducho zmeniť jas obrazovky, aplikácia EloView je pripravená.
EloView je platforma SaaS (softvér ako služba) navrhnutá na zjednodušenie a automatizáciu konfigurácie a nasadenia interaktívnych displejov na viacerých miestach. Použite EloView na poskytovanie marketingového obsahu a vytváranie pútavých, pohlcujúcich a vzdelávacích interaktívnych zážitkov pre verejnosť.

Špecifikácie


..
Operačný systém
Android
Typ
pokladničný HW
Ovládanie pokladne
Dotyková obrazovka
Veľkosť obrazovky
15“

Elo I-Series VALUE, Android 7.1 15.6" Full HD ARM A53 2.0GHz 2GB/16GB CAP 10-dotykový Wi-Fi/LAN/BT 4.1

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
Naposledy navštívené
MP Comp., s.r.o.
Chalúpkova 158/74
022 01 Čadca
Slovenská republika
IČO: 46358935
IČ DPH (DIČ): SK2023344752
Ďalšie informácie
Textové stránky