Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 30m

Typ vlákna:Singlemode; Typ kábla:Patch kábel; Typ konektora:LC, LC.... viac
Bežná cena: 22.55  (-19%)
15.21 € bez DPH
Na dotaz
18.25 €
ks
Můžete nakoupit násobky 1 ks.
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Kód: 10102408
EAN: 10102408
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobca: LYNX CS
Popis a parametre

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 30m

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 30m

Duplexní optický single-mode patch kabel. LS0H provedení.

Technické informace
Kategorie: OS2
Průměr vlákna: 9/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: LC-LC
Broušení konektorů: PC-PC
Délka: 30 m
.
Typ vlákna
Singlemode
Typ kábla
Patch kábel
Typ konektora
LC

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 30m

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
Naposledy navštívené
MP Comp., s.r.o.
Chalúpkova 158/74
022 01 Čadca
Slovenská republika
IČO: 46358935
IČ DPH (DIČ): SK2023344752
Ďalšie informácie
Textové stránky