CorelDRAW Technical Suite Enterprise CorelSure Maintenance Renewal (1 rok)(51-250) SK/DE/FR

Pre koho je licencia určená:Komerčné; Jazyk:Anglický; Spôsob platby:Prenájom; Typ licencie:Online ESD.... viac
Bežná cena: 190.1  (-21%)
124.76 € bez DPH
Na dotaz
149.71 €
ks
Vyberte si zvýhodnené balenie
Množstevné zľavy
Popis a parametre

CorelDRAW Technical Suite Enterprise CorelSure Maintenance Renewal (1 rok)(51-250) SK/DE/FR

Prečo si vybrať balík CorelDRAW Technical Suite?
S touto sadou budú vaše koncepty technických ilustrácií spĺňať všetky normy.

Komplexný balík na vizuálnu technickú komunikáciu
V programe Corel DESIGNER môžete vytvárať čokoľvek od precíznych technických ilustrácií až po pôsobivé marketingové materiály v programe CorelDRAW. V aplikácii Corel PHOTO-PAINT môžete upravovať fotografie na dokumentáciu a pridávať snímky obrazovky pomocou nástroja CAPTURE. Keď ste pripravení zdieľať súbory na spoločné preskúmanie a schválenie, použite aplikáciu CorelDRAW.webovú aplikáciu alebo iPad na zjednodušenie procesu spätnej väzby.

Nástroje na graficky pôsobivé technické návrhy
Získajte prístup k výkonným a špecializovaným návrhovým nástrojom, ktoré poskytujú presné izometrické kreslenie, podrobné označenia, pokročilé dimenzovanie a ďalšie. Využite funkcie, ktoré umožňujú technickým ilustrátorom, autorom dokumentácie a používateľom grafiky vytvárať takmer čokoľvek - od podrobných schém a pôdorysov až po komplexné príručky údržby a stránky s náhradnými dielmi.

Transformácia kľúčových prvkov
Transformujte 3D návrhy pomocou integrovaného programu XVL Studio Corel Edition a voliteľného doplnku XVL Studio 3D CAD Corel Edition pre pokročilé formáty 3D CAD. Môžete vkladať 3D modely, dátové tabuľky a ilustrácie.DES alebo .CDR ako prepojené alebo vložené objekty v programe Corel DESIGNER na okamžitý prístup, zdieľanie a prehľad.

Zabezpečenie vynikajúceho súladu s normami
Komplexná podpora noriem pre technické publikácie zabezpečuje súlad s rôznymi systémami noriem. Rozšírte svoj dosah vďaka podpore systému TMS (Translation Memory System). Vydávanie interaktívnych technických publikácií v súlade s normou S1000D (vrátane verzie 5.0) alebo ATA iSpec 2200 a vytvárať projekty technickej dokumentácie s podporou formátov 3D PDF a PDF/A.

Rozsiahla kompatibilita súborov
Profesionáli v oblasti technickej grafiky môžu pristupovať k dôležitým údajom z viacerých zdrojov a poskytovať technické súbory v čitateľnom formáte vďaka podpore široko používaných formátov súborov vrátane CGM, WebCGM, 3D PDF a SVG s novými interaktívnymi možnosťami. Môžete importovať a exportovať do širokej škály formátov súborov vrátane EPS, DWG, TIFF, PNG a JPEG.

3-bodový závitorez
Nový 3-bodový závitorez presne uchopí stred a okraje bezzávitovej skrutky, keď ťaháte závit cez ňu.

Nástroj Odstrániť obrysy
Nový nástroj Odstrániť obrysy posúva vytváranie závitov a jamiek ešte ďalej tým, že jediným kliknutím odstráni nepotrebné vonkajšie čiary premietaného tvaru.

Vylepšenia programu XVL Studio
Odkazy na diely programu XVL Studio sa teraz pri importe do programu Corel DESIGNER konvertujú na odkazy HTML a premenné názvy dielov použité v strome zostavy sa pre väčšiu konzistenciu mapujú do programu Corel DESIGNER.

Premena technických návrhov na presvedčivé marketingové materiály
Tento plnohodnotný balík špecializovaných aplikácií rozširuje možnosti vizuálnej komunikácie.

  • Kreslenie v perspektíve - Pomocou funkcie Kreslenie v perspektíve v aplikáciách Corel DESIGNER a CorelDRAW môžete prezentovať svoju kreativitu v jedno-, dvoj- alebo trojúhlovej perspektíve.
  • Viacstranové zobrazenie - všetky digitálne prvky projektu môžete zobraziť, spravovať a upravovať na jednej flexibilnej pracovnej ploche.
  • Vylepšené úpravy fotografií - Vďaka novému ukotvenému panelu úprav máte rýchly prístup k najčastejšie používaným filtrom a môžete nedeštruktívne upravovať obrázky.

..

Jazyk
Anglický
Pre koho je licencia určená
Komerčné
Spôsob platby
Prenájom
Typ licencie
Online ESD

CorelDRAW Technical Suite Enterprise CorelSure Maintenance Renewal (1 rok)(51-250) SK/DE/FR

Email, na ktorý Vám príde odpoveď
Zadajte kontaktný telefón
Vaše prianie, aspoň 3 znakov
Sledovanie produktu
Zadajte podmienky a e-mail, na ktorý chcete poslať správu, keď sú tieto podmienky splnené
Naposledy navštívené
MP Comp., s.r.o.
Chalúpkova 158/74
022 01 Čadca
Slovenská republika
IČO: 46358935
IČ DPH (DIČ): SK2023344752
Ďalšie informácie
Textové stránky